درباره ما

بارانیو سامانه‌ای اینترنتی ست که فعالیت اصلی آن فروش کالا در ایران می باشد. این سامانه با بهره گیری از دانش متخصصین فنی، استفاده از فناوری های روز و با بهره مندی از تجربیات فعالان بازار کالای ایران قصد دارد محیطی امن و پویا را برای انتخاب و خرید کالاهای مورد نیاز مشتریان خود فراهم آورد.

در بارانیو کالاها با دسته‌بندی‌های مختلفی چون لوازم خانگی، کالاهای دیجیتال، لوازم شخصی ارائه شده است و سعی شده است با عرضه کالاهای متنوع در هر دسته‌بندی، امکان مقایسه و حق انتخاب برای مشتریان تأمین شود.

بارانیو با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها و ارتباط با توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان را فراهم کند. ارائه قیمت‏‌های مناسب و گارانتی معتبر و ضمانت کالا از سوی تأمین کنندگان در جهت اطمینان خاطر مشتریان از کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های بارانیو محسوب می‌شود.

بارانیو نهایت تلاش خود را در جهت افزایش رضایت مشتریان خود به کار می گیرد و با ایجاد امکان ارتباط مستقیم مشتریان با کارشناسان در حساب کاربری مشتریان، سعی دارد پاسخگوی مشکلات احتمالی باشد و رفع مشکلات را در اولویت قرار دهد.

بارانیو با طرح‏‏‌های مشوق خرید به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد.

کیفیت و سهولت استفاده از این سامانه و خدمات ارائه شده در آن، یکی از مهم‏‌ترین موضوعات مورد توجه متخصصان فنی بارانیو بوده است و همه کارکنان فنی نهایت تلاش خود را در جهت توسعه خدمات متنوع و حفظ کیفیت و کارایی سامانه به عمل می‌آورند تا فرآیندهای بررسی، انتخاب و خرید کالا را در کمال سادگی به تجربه‌ای خوشایند برای مشتریان ارزشمند بارانیو تبدیل کنند.