روش پرداخت و عودت وجه
پرداخت در محل

شما می توانید هزینه سفارش را در هنگام تحویل کالا پرداخت کنید، فقط در موارد زیر این امکان وجود ندارد :

  • 1/ کالای خریداری شده سنگین و حجیم باشد
  • 2/ مبلغ سفارش بیشتر از 2 میلیون تومان باشد
  • 3/ سفارش شامل چند مرسوله باشد
  • 4/ سفارش با پست یا باربری ارسال شود

ماموران تحویل بارانیو دستگاه کارتخوان سیار (POS) همراه دارند و مشتری هنگاه تحویل کالا می تواند با کارت عضو شتاب پرداخت خود را انجام دهد.

پرداخت اینترنتی

کاربران بارانیو پس از ثبت سفارش و تایید آن از سوی تیم فروش بارانیو می توانند با مراجعه به بخش سفارشات وارد درگاه بانکی شوند و بصورت آنلاین مبلغ سفارش را پرداخت کنند. با پرداخت هزینه سفارش وضعیت آن به صورت "پرداخت شده" تبدیل می شود و پیامکی جهت اعلام پرداخت به مشتری ارسال می گردد. مشتری می تواند فاکتور سفارش خود را در حالت پرداخت شده از پنل سفارشات دریافت کند.

برای پرداخت اینترنتی موارد زیر را باید در اختیار داشته باشید:

  • - شماره 16 رقمی کارت بانکی (در شبکه شتاب)
  • - رمز دوم کارت جهت خرید اینترنتی (شما می توانید از طریق دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت، رمز دوم یا رمز اینترنتی کارت خود را تعیین کنید.)
  • - CVV2 کد سه یا چهار رقمی که بر روی کارت بانکی درج شده است.
  • - تاریخ انقضاء کارت (امکان پرداخت برای کارت هایی که تاریخ انقضاءشان گذشته باشد وجود ندارد)

پرداخت اعتباری

بارانیو در پنل اخصاصی کاربران بخشی را با عنوان "اعتبار خرید" در نظر گرفته است. در صورتی که در این بخش کاربر موجودی داشته باشد می تواند از این محل برای پرداخت هزینه سفارش خود استفاده کند. کاربران امکان افزایش اعتبار در از طریق درگاه بانکی را دارند و اعتبار موجود در این بخش قابل برداشت نمی باشد و نمی توان آن را به حساب کاربر دیگر انتقال داد و تنها از آن برای خرید از فروشگاه استفاده می شود. کاربران امکان مشاهده و گزارش گیری از تراکنش ها و رویداد های که در بخش اعتبار خرید رخ می دهد را دارند.

مرجوعی وجه به مشتری

مشتری میبایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل می باشد را در حساب کاربری خود ثبت نماید. (در خصوص افراد زیر 18 سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان با اولویت پدر، کفایت میکند.) در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود می‌پذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خرید های انجام شده از بارانیو، رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت های قانونی در این خصوص را می‌پذیرد.